מי אנחנו

פרשקובסקי גרופ הינה אגד של חברות נדל"ן אשר החלו לפעול ב- 1989, וכיום הינה קבוצת ייזום ובניה משפחתית מובילה. בבעלות הקבוצה השקעות ונכסים בישראל ואנגליה.


המיזמים של פרשקובסקי גרופ בישראל משתרעים לאורכה ולרוחבה של הארץ על פני אזורי מגורים ומסחר מרכזיים ומוכרים שנבחרו בקפידה הכוללים בנייני מגורים, משרדים, מרכזי קניות שכונתיים, מרלו"גיים, מבנים תעשייתיים ודירות בוטיק. הסימן המסחרי של פרשקובסקי גרופ הינו איכות ומומחיות גלויות לעין הניתנות להערכה מן המסד ועד הטפחות.


בזכות הנהגה המושתתת על מסורת של הקשבה, שירות, אמינות והיענות ללקוחותיה, השיגה הקבוצה יתרון תחרותי ניכר ומשמעותי בעולם של השתנות מואצת. לקוחות הקבוצה רואים במדיניות "הדלת הפתוחה" התחייבות לטווח ארוך המבטיחה את שביעות רצונם לשנים ארוכות.


פרשקובסקי גרופ, המנוהלת עתה על ידי שני דורות במשפחה, ממשיכה לצמוח עם הפנים לעתיד על האתגרים וההזדמנויות הטמונים בחובו תוך מקסום היכולות הניהוליות, הניסיון והידע המקצועי שצברה במהלך השנים. קשובה בתבונה ובאחריות להשתנות העיתים ונאמנה בעקביות לערכים של מצוינות הוגנות ויושר, החברה דוגלת באסטרטגיה של יצירתיות חסרת פשרות המבססת את חזונה על שקיפות, כנות והיענות מלאה לצרכי לקוחותיה, משקיעים ושותפים.

פעילות הקבוצה

חוזקות החברה

Our team

אריה פרשקובסקי

אריה פרשקובסקי

רואה חשבון וכלכלן בהכשרתו, משמש כמנכ"ל ובעלים של החברות המאוגדות תחת פרשקובסקי גרופ. נצר למשפחת כורמים ופרדסנים מראשון לציון. החל את דרכו בעולם הנדל"ן למגורים כבר בתחילת שנות ה-80 ומשם התפתח לנדל"ן מסחרי, משרדים ומרכזים לוגיסטיים. נשוי לדליה, אב לשלושה וסב לארבעה. מתגורר בתל אביב. פעילותו למען הקהילה כוללת תרומות אישיות ותרומות של החברות למגוון מוסדות וארגונים המסייעים לילדים, לנזקקים בתחומי הבריאות והחינוך.

דליה פרשקובסקי

דליה פרשקובסקי

מחנכת בהכשרתה, בעלים משותפים של החברות המאוגדות תחת פרשקובסקי גרופ ומשמשת כדירקטורית בחלק מן החברות. אחראית על עיצוב הפרויקטים הנבנים על ידי הקבוצה. נצר למשפחת סלומון המהווה חלק מהמשפחות שהקימו את נחלת יהודה בטרם היוותה חלק מראשון לציון. אספנית של אמנות ישראלית ולומדת אמנות. נשואה לאריה, אם לשלושה וסבתא לארבעה. מתגוררת בתל אביב. פעילותה למען הקהילה כוללת תרומות אישיות ותרומות של החברות למגוון מוסדות וארגונים המסייעים לילדים, לנזקקים בתחומי הבריאות והחינוך.
איתמר פרשקובסקי

איתמר פרשקובסקי

סיים בהצטיינות לימודי ניהול בתי מלון בשוויץ ולימודי שף בניו יורק. לאחר כמה שנים שעסק בתחום, החליט לפנות לנדל"ן והצטרף לפרשקובסקי גרופ. בה בעת השלים לימודי מנהל עסקים ומימון והפך לחלק בלתי נפרד מהקבוצה. ב-2013 עבר להתגורר בצפון אמריקה ופיתח שם תחת הקבוצה נישה של נדל"ן למגורים. כיום מתגורר באנגליה ומנהל את פעילות הקבוצה שם. איתמר הוא בנם הבכור של אריה ודליה, נשוי לטל ואב לשתיים.

עדי בורקין

עדי בורקין

קולנוען בנשמתו שנשבה בקסמי עולם הנדל"ן, הצטרף לקבוצה ב-2008 ובמקביל השלים לימודי תואר ראשון במנהל עסקים. אחראי על פיתוח עסקי הקבוצה ומשמש כמשנה למנכ"ל. חובב טבע, טיולים, גינון ואמנות. נשוי לעדיה, אב לשניים, מגדל שני כלבים ומתגורר ברשפון.
עדיה פרשקובסקי

עדיה פרשקובסקי

לאחר שנים רבות בעולם המחול המקצועי, החליטה לעשות הסבה מקצועית ולמדה משפטים. בשנת 2011 לאחר שסיימה התמחות במשרד שרגא בירן, הצטרפה כיועצת משפטית של החברות המאוגדות תחת הקבוצה. בת הזקונים של אריה ודליה. נשואה לעדי ואם לשניים, מגדלת שני כלבים ומתגוררת ברשפון.

נורית שיאון

נורית שיאון

רואת חשבון בהכשרתה, בעלת ידע וניסיון נרחבים בעולם הנדל"ן, עבדה בחברות נדל"ן מובילות במשק. עובדת עם אריה ודליה פרשקובסקי שנים רבות ומשמשת כמנהלת הכספים של הקבוצה. בנוסף, משמשת כחברת דירקטוריון בחברות שונות וכן מתנדבת כחברה וגזברית של טנגנט מעגל נשים ראשון לציון. נשואה לאורן, גם רואה חשבון במקצועו ואם לשניים.

שרון בכר

שרון בכר

מנהלת המשרד ומהווה עוזרת אישית לדליה ואריה. צברה ניסיון רב במהלך שנות עבודתה בקבוצה, הן בנדל"ן והן בהנהלת חשבונות. בשל תושייתה הרבה, מסוגלת לתת פתרונות מהירים ומעשיים ומענה לכל לקוחות וספקי הקבוצה בנועם ובאדיבות לאין ערוך. נשואה לשי ואם לחמישה ילדים, מתגוררת בהרצליה.

Contact

אנו ממשיכים לצמוח ולשפר את היכולות, הניסיון והידע המקצועי שצברנו במהלך השנים ולהציע ללקוחותינו ולשותפים שלנו ערך מוסף וביטחון משמעותי לאורך כל הדרך. נשמח לפגוש ולהכיר אתכם ואת החלומות שלכם.

Phone

Address

רוטשילד 3, תל-אביב